A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nedza elblasko_braniewska. To proste.
mieszkańcy olsztyna i ci proszeni są o niezamieszczanie wpisów
Biedujący Olafie2 - pocieszę Cię, że Amerykanie NIE płacą 1,70 za dwudniowy (ani też dwudaniowy) obiad. Wiem, bo tam z nimi jem. Za 1,70 możesz kupić porcję warzyw albo cienką zupę (jedno z dwojga).
Kiedyś też były wycelowane pociski w Elbląg jak była tam siedziba 16 PDZ i co z Tego? A jeszcze wcześniej to samo. Każde większe miasto w Polsce jest potencjalnym celem dla Rosji bez względu na to czy jest tam wojsko czy nie. Natomiast jak teraz są tam Żołnierze z wielu krajów to każdy najpierw się dobrze 10 razy zastanowi, zanim wyśle rakiety na żołnierzy tylu państw.
super niech beda w naszym miescie placa po 5 tys za mieszkania które wynajmują.
Farsą to jest bycie ruskim pachołkiem i zdradzanie Polski.
Wolę Rosję od USA. W czym bycie ruskim pachołkiem jest niby gorsze od bycia amerykańskim pachołkiem i na czym polega moja zdrada?
Nie oni płacą tylko My z naszych podatków
W 2010 roku amerykańskie wojska wywiozły z Polski setki kg urano do Rosji, na Syberię. I kto tu jest zdrajcą?
jak niepłacą jak płacą, ruski to babcia opowiadaka, że mało że nic nie.placili to jeszcze sr...nie . sobie robili i pomieszczeń, to był dramat,zegarek dziadkowi ukradli to tego wszystkiego,