Wybrany wątek opinii

super niech beda w naszym miescie placa po 5 tys za mieszkania które wynajmują.
ono (2019.02.01)
Nie oni płacą tylko My z naszych podatków
Misiu (2019.02.01)
Powrót do komentarzy