Wybrany wątek opinii
super niech beda w naszym miescie placa po 5 tys za mieszkania które wynajmują.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Nie oni płacą tylko My z naszych podatków
Do moderacji
Odpowiedz
2
3