Wybrany wątek opinii

Pociski wycelowane w Elbląg. Masakra jakaś. Elbląg zostanie w pierwszej kolejności zniszczony
Pan_Kracy (2019.02.01)
@Pan_Kracy - Przynajmniej nie będziemy się męczyć. Zrobi się najpierw jasno, potem ciemno i nic nie będzie bolało :D
(2019.02.01)
A w drugiej kolejnosci kaliningrad
BolloX (2019.02.01)
Kiedyś też były wycelowane pociski w Elbląg jak była tam siedziba 16 PDZ i co z Tego? A jeszcze wcześniej to samo. Każde większe miasto w Polsce jest potencjalnym celem dla Rosji bez względu na to czy jest tam wojsko czy nie. Natomiast jak teraz są tam Żołnierze z wielu krajów to każdy najpierw się dobrze 10 razy zastanowi, zanim wyśle rakiety na żołnierzy tylu państw.
Gienek (2019.02.01)
@Pan_Kracy - mylisz się na nic nie grozi za blisko Kaliningradu siła pocisku atomowego zmiotła by i ich
(2019.02.02)
Powrót do komentarzy