Wybrany wątek opinii
Mam nadzieję, że Polska w końcu wyjdzie z NATO i skończy się ta farsa.
Do moderacji
Odpowiedz
5
39
Farsą to jest bycie ruskim pachołkiem i zdradzanie Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
W 2010 roku amerykańskie wojska wywiozły z Polski setki kg urano do Rosji, na Syberię. I kto tu jest zdrajcą?
Do moderacji
Odpowiedz
2
3