Wybrany wątek opinii

Mam nadzieję, że Polska w końcu wyjdzie z NATO i skończy się ta farsa.
(2019.02.01)
Farsą to jest bycie ruskim pachołkiem i zdradzanie Polski.
(2019.02.01)
W 2010 roku amerykańskie wojska wywiozły z Polski setki kg urano do Rosji, na Syberię. I kto tu jest zdrajcą?
(2019.02.01)
Powrót do komentarzy