Wybrany wątek opinii
A wiecie ludzie ile Amerykanie płacą za dwudniowy obiad to wam powiem całe 1,70 zł resztę pan Błaszczak dopłaca z naszej kieszeni ,a Polacy biedują
Do moderacji
Odpowiedz
22
39
Do niedawna nasze to w ogóle za free żarly, co niektórzy nawet do domu zabierali....
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Olaf2 - Co to jest dwudniowy obiad?
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Co to jest dwudniowy obiad?, to jest obiad z przed dwóch dni. i tak drogo.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
Dajcie nam temat armii to oplujemy to jadem i wylejemy wiadro pomyj.Wy elblazanie tacy jesteście. Sam diabeł wam nie dogodzi.Potraficie narzekac i zazdrościć. A już wojsko to was szczególnie w oczy kluje.Jest źle nie ma jeszcze gorzej.Jak myślicie że to taki miód to armia cały czas zaprasza w swoje szeregi.Przyjdzcie i posmakujcie tego miodu.Bedzie i obiad za 1.7 i masa innych przywilejów o których macie tak szeroką wiedzę.Ale nie przyjedziecie bo brak wam odwagi .Mocni w gębie jesteście a to żadna siła.
Do moderacji
Odpowiedz
22
5
Biedujący Olafie2 - pocieszę Cię, że Amerykanie NIE płacą 1,70 za dwudniowy (ani też dwudaniowy) obiad. Wiem, bo tam z nimi jem. Za 1,70 możesz kupić porcję warzyw albo cienką zupę (jedno z dwojga).
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Niech ruscy lepiej powiedza ile do nich doplacalismy jak tu stacjonwali i ilu Polaków zamordowali, kobiet zgwalcili, jak gnoili i okradli Polskę zniszczyli nasz kraj i zabrali nam nasze ziemie i do spolki z Hitlerem wywołali II wojne światową, gdyby nie Rosja Hitler by na Polskę nie napadł, w dodatku kradli nasz węgiel, uran, statki, zboże, mięso, żywność i hamowali rozwoj technologii, bo nasza według ruskich nie mogła być lepsza od ich gównianej, albo ukradzionej od amerykanów czy Niemców.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2