UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak niepłacą jak płacą, ruski to babcia opowiadaka, że mało że nic nie.placili to jeszcze sr...nie . sobie robili i pomieszczeń, to był dramat,zegarek dziadkowi ukradli to tego wszystkiego,
Wnuczek
jak niepłacą jak płacą, ruski to babcia opowiadaka, że mało że nic nie.placili to jeszcze sr...nie . sobie robili i pomieszczeń, to był dramat,zegarek dziadkowi ukradli to tego wszystkiego,
Wnuczek