UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolę Rosję od USA. W czym bycie ruskim pachołkiem jest niby gorsze od bycia amerykańskim pachołkiem i na czym polega moja zdrada?


Anuluj