UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolę Rosję od USA. W czym bycie ruskim pachołkiem jest niby gorsze od bycia amerykańskim pachołkiem i na czym polega moja zdrada?
Wolę Rosję od USA. W czym bycie ruskim pachołkiem jest niby gorsze od bycia amerykańskim pachołkiem i na czym polega moja zdrada?