78
01.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba pilnować interesów Polski, bo Polska jest najważniejsza i nie być ani ruskim, ani amerykanskim pacholkiem. Trzeba byc w sojuszu z NATO, a Ruscy w przeciwieństwie do Amerykanów wymordowali miliony Polaków dlatego popieranie sojuszy z takimi ruskami to wyslugiwanie się wrogom Polski. Oczywiście nie mozna być fanatykiem i jakies interesy z nimi mozna robic, ale trzeba się wystrzegac sojuszy z nimi.
(2019.02.01)
Skad masz te info ze Sputnika czy ,,Weird Tales"? :D
(2019.02.01)
Niech ruscy lepiej powiedza ile do nich doplacalismy jak tu stacjonwali i ilu Polaków zamordowali, kobiet zgwalcili, jak gnoili i okradli Polskę zniszczyli nasz kraj i zabrali nam nasze ziemie i do spolki z Hitlerem wywołali II wojne światową, gdyby nie Rosja Hitler by na Polskę nie napadł, w dodatku kradli nasz węgiel, uran, statki, zboże, mięso, żywność i hamowali rozwoj technologii, bo nasza według ruskich nie mogła być lepsza od ich gównianej, albo ukradzionej od amerykanów czy Niemców.
(2019.02.01)
na apel smoleński czas nastał?
apelantipisnawieki (2019.02.01)

info

2  
  8
Trzeba mowic wiecej co zwykly Polak z tego bedzie mial!!!!! O polowe nizsze rachunki za prad ogrzewanie paliwo!!!!! Inaczej nie dotrze sie do mas Polakow. Miliardy biliony itp nie dzialaja na zwyklych Polakow. Dlatego PiS wygral swoim 500+
(2019.02.01)

info

2  
  1
Wolicie Rosję chiny to proszę droga wolna. .. .Jakość tłumów nie widzę
(2019.02.01)
Dobrze powiedziane brawo !! Tępe Elblongi sami niszczą sobie swoje miasto lewackie miasto haha
Gość36 (2019.02.02)
Niemcy też wymordowali miliony Polaków i jakoś ci Anie przeszkadza, że jesteśmy z nimi w NATO.
(2019.02.02)
Gazeta Wyborcza
(2019.02.02)
Tego jak Putin i Trump się miziali ostatnio we Francji też pewnie nie widziałeś?
(2019.02.02)