UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś też były wycelowane pociski w Elbląg jak była tam siedziba 16 PDZ i co z Tego? A jeszcze wcześniej to samo. Każde większe miasto w Polsce jest potencjalnym celem dla Rosji bez względu na to czy jest tam wojsko czy nie. Natomiast jak teraz są tam Żołnierze z wielu krajów to każdy najpierw się dobrze 10 razy zastanowi, zanim wyśle rakiety na żołnierzy tylu państw.
Gienek