Wybrany wątek opinii

Nie oni płacą tylko My z naszych podatków
Misiu (2019.02.01)
jak niepłacą jak płacą, ruski to babcia opowiadaka, że mało że nic nie.placili to jeszcze sr...nie . sobie robili i pomieszczeń, to był dramat,zegarek dziadkowi ukradli to tego wszystkiego,
Wnuczek (2019.02.01)
Powrót do komentarzy