Wybrany wątek opinii
Nie oni płacą tylko My z naszych podatków
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
jak niepłacą jak płacą, ruski to babcia opowiadaka, że mało że nic nie.placili to jeszcze sr...nie . sobie robili i pomieszczeń, to był dramat,zegarek dziadkowi ukradli to tego wszystkiego,
Do moderacji
Odpowiedz
5
2