A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kolejne świętowanie i kolejna kasa wydana z podatków na zabawę harcerzyków,
A wiecie co znaczy skrót NEB?
Mam nadzieję, że Polska w końcu wyjdzie z NATO i skończy się ta farsa.
Przyjadę tam do was burdele odnowione i dziewczynki pierwsza klasa
Życie nocne w elblagu wraca
Dajcie nam temat armii to oplujemy to jadem i wylejemy wiadro pomyj.Wy elblazanie tacy jesteście. Sam diabeł wam nie dogodzi.Potraficie narzekac i zazdrościć. A już wojsko to was szczególnie w oczy kluje.Jest źle nie ma jeszcze gorzej.Jak myślicie że to taki miód to armia cały czas zaprasza w swoje szeregi.Przyjdzcie i posmakujcie tego miodu.Bedzie i obiad za 1.7 i masa innych przywilejów o których macie tak szeroką wiedzę.Ale nie przyjedziecie bo brak wam odwagi .Mocni w gębie jesteście a to żadna siła.
a gdzie będą partyzanci antona
Dwudaniowy obiad o to chodziło
Tak czytamy to może lotnisko w Elblągu zostanie wyremontowane budynki i pas będzie utwardzony. Przecież na miejscu terenen i dla samolotów NATO
ruskiemu trollowi się popier..... we łbie z dwudniowego zrobił dwudniowy