77
22.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co do tego? PO też na nic nie daje "ze swojego". A kiedy rządziło, to i zabierało żeby mieć więcej dla siebie. Dajcie spokój z tym szukaniem szpil do wbicia w PIS. Cała ta wasza wojenka ma na celu wyłącznie utrzymanie podziału jak największej części elektoratu pomiędzy 2 obozy. A co z tego dla Polski, Elbląga?
VN (2019.01.22)
Jak skończy się "źródełko" unijnych pieniędzy to już chyba nigdy nic nie wybudujemy. .. czy my naprawdę nic sami nie potrafimy zrobić???
(2019.01.22)

info

32  
  3
Jak można było to coś wybrać na prezydenta?To dopiero początek,zobaczycie za pięć lat.Elblążanie-daliście się omamić antypisowską propagandą i wiaduktem na Zatorze,szkoda mi was i Elbląga.Referendum,referendum...
Marek elblaski (2019.01.22)
Puknij się w czachę,to szare komórki zaczną funkcjonować.
alfik45 (2019.01.22)
No to będzie prawdziwa konsumpcja środków. .. .. znającego się towarzystwa. .. .?
Prorok_Igor (2019.01.22)

info

6  
  7
Wybraliście komucha i chcecie aby PiS coś zrobił w tym mieście?W jaki sposób?
Tczewianin (2019.01.22)
Ale dziadostwo. "Złożyłem", "zdobylem" to teraz niech bierze na klatę I powie "złożyłem Ale słaby jestem w zdobywaniu kasy dla miasta". Kogo wyście wybrali na te pięć lat?? Może taczka jakaś gabarytowo większa? I głosujemy na Kasprzycką. Ma większe cojones :):):
(2019.01.22)
No cóż, widocznie bliższa ciału koszula, a dolinka to przecież tylko jakieś zagłębienie w terenie z płynącą jakąś rzeczką, potokiem, czy strumieniem. Często bardzo urokliwym, tak jak nasza dolinka dla naszych mieszkańców. Ale widocznie Kaliningrad z Bramą Frydlandzką ma sobie widocznie coś z Paryża, a nawet z Brukseli i to już wystarcza, aby samorząd oblizał się ze smakiem, nie najadając się niczym.
mieszkaniec. (2019.01.22)

info

2  
  4
to nie porażka prezydenta tylko starych dziadów w komisji o wiadomych poglądach politycznych, którzy uważają że dzieciom trzeba wbijać niepotrzebne informacje a nie bawić się z nimi w parku
wyborca666 (2019.01.22)

info

9  
  8
@Marek elblaski - I co po referendum? Znów na fali antypisowskiej propagandy wybierzemy jakąś klęskę? Kto ma być prezydentem? Kolejny Nowaczyk z PO, POKO, POPSL, POSLD? A może Wilk, który zadomowił się w Warszawce i nie zamierza tu wracać? Pruszak ma równie silny czarny PR co Wilk, może miałby większą wolę zwycięstwa, ale szanse niewiele większe. Kogo nie wystawi PiS, tego zmiecie czarny PR opozycji totalitarnej. A kto spoza PiS i PO(POKO, POPSL, . .. ) ma szanse w Elblągu? Wróblewski to w sumie też ich chłopak. Kto nie zamałosprytny nabrał się na kłótnię w rodzinę na kilka miesięcy przed samymi wyborami? A referenda są kosztowne. ..
VN (2019.01.22)