UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie porażka prezydenta tylko starych dziadów w komisji o wiadomych poglądach politycznych, którzy uważają że dzieciom trzeba wbijać niepotrzebne informacje a nie bawić się z nimi w parku

wyborca666

Anuluj