UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nie porażka prezydenta tylko starych dziadów w komisji o wiadomych poglądach politycznych, którzy uważają że dzieciom trzeba wbijać niepotrzebne informacje a nie bawić się z nimi w parku
wyborca666
to nie porażka prezydenta tylko starych dziadów w komisji o wiadomych poglądach politycznych, którzy uważają że dzieciom trzeba wbijać niepotrzebne informacje a nie bawić się z nimi w parku
wyborca666