UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można było to coś wybrać na prezydenta?To dopiero początek,zobaczycie za pięć lat.Elblążanie-daliście się omamić antypisowską propagandą i wiaduktem na Zatorze,szkoda mi was i Elbląga.Referendum,referendum...

Marek elblaski

Anuluj