UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można było to coś wybrać na prezydenta?To dopiero początek,zobaczycie za pięć lat.Elblążanie-daliście się omamić antypisowską propagandą i wiaduktem na Zatorze,szkoda mi was i Elbląga.Referendum,referendum...
Marek elblaski