Wybrany wątek opinii
Ale dziadostwo. "Złożyłem", "zdobylem" to teraz niech bierze na klatę I powie "złożyłem Ale słaby jestem w zdobywaniu kasy dla miasta". Kogo wyście wybrali na te pięć lat?? Może taczka jakaś gabarytowo większa? I głosujemy na Kasprzycką. Ma większe cojones :):):
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
Hola hola, przecież miasto wygrało w konkursie "budowniczy roku" - czy jakoś tak, po czym się okazało, że wygrana (start) kosztował 10 000 pln, - więc coś tam potrafi wydać yyyy przepraszam wygrać.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0