Wybrany wątek opinii
Dlaczego PIS za swoje pieniądze nie wyremontuje? Pis taki dobry, daje tu, daje tam. na marna Dolinkę wspaniałego Pisu nie stać?
Do moderacji
Odpowiedz
21
33
A co do tego? PO też na nic nie daje "ze swojego". A kiedy rządziło, to i zabierało żeby mieć więcej dla siebie. Dajcie spokój z tym szukaniem szpil do wbicia w PIS. Cała ta wasza wojenka ma na celu wyłącznie utrzymanie podziału jak największej części elektoratu pomiędzy 2 obozy. A co z tego dla Polski, Elbląga?
Do moderacji
Odpowiedz
17
7