Wybrany wątek opinii

Dlaczego PIS za swoje pieniądze nie wyremontuje? Pis taki dobry, daje tu, daje tam. na marna Dolinkę wspaniałego Pisu nie stać?
(2019.01.22)
A co do tego? PO też na nic nie daje "ze swojego". A kiedy rządziło, to i zabierało żeby mieć więcej dla siebie. Dajcie spokój z tym szukaniem szpil do wbicia w PIS. Cała ta wasza wojenka ma na celu wyłącznie utrzymanie podziału jak największej części elektoratu pomiędzy 2 obozy. A co z tego dla Polski, Elbląga?
VN (2019.01.22)
Powrót do komentarzy