Wybrany wątek opinii
kolejna porażka prezydenta Wróblewskiego, likwidacja infrastruktury miasta następuje planowo
Do moderacji
Odpowiedz
44
13
No już chyba drugi raz muzeum kombinuje za plecami prezydenta, i drugi raz wygrywa. No ale skoro Sielanka też składa projekty i wygrywa z miastem po czym się okazuje że prezes to słup prezydenta. Coraz mniej mnie dziwi w tym mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
Jak można było to coś wybrać na prezydenta?To dopiero początek,zobaczycie za pięć lat.Elblążanie-daliście się omamić antypisowską propagandą i wiaduktem na Zatorze,szkoda mi was i Elbląga.Referendum,referendum...
Do moderacji
Odpowiedz
22
9
@Marek elblaski - I co po referendum? Znów na fali antypisowskiej propagandy wybierzemy jakąś klęskę? Kto ma być prezydentem? Kolejny Nowaczyk z PO, POKO, POPSL, POSLD? A może Wilk, który zadomowił się w Warszawce i nie zamierza tu wracać? Pruszak ma równie silny czarny PR co Wilk, może miałby większą wolę zwycięstwa, ale szanse niewiele większe. Kogo nie wystawi PiS, tego zmiecie czarny PR opozycji totalitarnej. A kto spoza PiS i PO(POKO, POPSL, . .. ) ma szanse w Elblągu? Wróblewski to w sumie też ich chłopak. Kto nie zamałosprytny nabrał się na kłótnię w rodzinę na kilka miesięcy przed samymi wyborami? A referenda są kosztowne. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2