Wybrany wątek opinii

A co do tego? PO też na nic nie daje "ze swojego". A kiedy rządziło, to i zabierało żeby mieć więcej dla siebie. Dajcie spokój z tym szukaniem szpil do wbicia w PIS. Cała ta wasza wojenka ma na celu wyłącznie utrzymanie podziału jak największej części elektoratu pomiędzy 2 obozy. A co z tego dla Polski, Elbląga?
VN (2019.01.22)
Wybraliście komucha i chcecie aby PiS coś zrobił w tym mieście?W jaki sposób?
Tczewianin (2019.01.22)
Powrót do komentarzy