UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak skończy się "źródełko" unijnych pieniędzy to już chyba nigdy nic nie wybudujemy. .. czy my naprawdę nic sami nie potrafimy zrobić???
Jak skończy się "źródełko" unijnych pieniędzy to już chyba nigdy nic nie wybudujemy. .. czy my naprawdę nic sami nie potrafimy zrobić???