UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak skończy się "źródełko" unijnych pieniędzy to już chyba nigdy nic nie wybudujemy. .. czy my naprawdę nic sami nie potrafimy zrobić???


Anuluj