UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż, widocznie bliższa ciału koszula, a dolinka to przecież tylko jakieś zagłębienie w terenie z płynącą jakąś rzeczką, potokiem, czy strumieniem. Często bardzo urokliwym, tak jak nasza dolinka dla naszych mieszkańców. Ale widocznie Kaliningrad z Bramą Frydlandzką ma sobie widocznie coś z Paryża, a nawet z Brukseli i to już wystarcza, aby samorząd oblizał się ze smakiem, nie najadając się niczym.

mieszkaniec.

Anuluj