UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co do tego? PO też na nic nie daje "ze swojego". A kiedy rządziło, to i zabierało żeby mieć więcej dla siebie. Dajcie spokój z tym szukaniem szpil do wbicia w PIS. Cała ta wasza wojenka ma na celu wyłącznie utrzymanie podziału jak największej części elektoratu pomiędzy 2 obozy. A co z tego dla Polski, Elbląga?
VN