A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale wybrali też dwóch posłów z PiS, i co????
Lepiej wydać na referendum, niż powoli tracić wszystko . . . Amfiteatr, Odkryty Basen, Góra Chrobrego, o torach saneczkowych na Gęsiej górze nie ma co wspominać. Oczywiście wiadukt, castorama za prezydentury się udały ale to mało na takie miasto.
A tak się chwalił toten włodarz, że wie jak i co i że będzie nowocześnie. A tu ciągle tylko wstecz i zwijanie miasta.
brawo muzeum brawo kultura ja
Przecierz muzeum było niedawno remontowane?
Wyszło mi, ze J. Kaczyński zarabia prawie 20000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) miesięcznie. To prawda! Tak wychodzi z oficjalnych danych z internetu. Do tego 1600000 (milion sześćset tysięcy złotych) rocznie przeznacza z naszych pieniędzy na swoją tylko ochronę. To tylko prezes, a reszta?
Ty idź do tego muzeum i walniej w ramę z dynki.
W tym mieście jest komunistyczno sowiecki styl zarządzania zielenią miejską. Zieleń to kłopot dla tych dziadków pasztetowych.
Elektorat PIS żąda dużego pola i koncertów discopolo w Elblągu. To jest jedyna wielka kultura! Zenek, Sławomir, to jest wspaniała solidna muzyka z głębią, a nie jakiś rock, czy jeszcze poważna dla snobów. Prawdziwi mistrzowie muzyki komponują discopolo dla elektoratu PIS. No i jeszcze czasami dla największych koneserów i znawców jeszcze jest wspaniały - Polski RAP.
Podziękuj wróblowi , to on siedzi w samorządzie ponad 20 lat i to dzięki niemu te miasto się cofa