UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale dziadostwo. "Złożyłem", "zdobylem" to teraz niech bierze na klatę I powie "złożyłem Ale słaby jestem w zdobywaniu kasy dla miasta". Kogo wyście wybrali na te pięć lat?? Może taczka jakaś gabarytowo większa? I głosujemy na Kasprzycką. Ma większe cojones :):):


Anuluj