A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Się smiejesz, gdzieś ostatnio byłem w jakiejś miejscowości to rondo na to rondzie, praktycznie co skrzyzowanie, nie mogę se teraz przypomnieć gdzie to było
Będę płacił podwyżki bo mnie sfac, mam 500 plus, a tak na serio to po nic przez 8 lat nie zrobil
Barany tylko pamiętajcie że przed rondem jest zazwyczaj znak ustąp pierwszeństwa a nie stop, i ten znak oznacza że nie musisz stawać za każdym razem,
Raz na 20 razy zdarzy mi się że się dopasuje się z kierowcami i takie rondo idzie płynnie, dosłownie mijamy się na rondzie jak w tancu,poezja a zazwyczaj to stoisz jak na zwykłym skrzyżowaniu bo ludzie nie umieją wjechać na rondo
mało ważne skrzyżowanie, są ważniejsze miejsca dla przepustwości miasta
Gdyby nie chamstwo kierowców/złodziei OC przyspieszających na widok samochodu wjeżdżającego z podporządkowanej, to połowa rond w mieście nie byłaby potrzebna. .. W moim odczuciu teraz najbardziej potrzebne jest rondo przy królewieckiej. Nawet dwa: 1) Przy "gastronomiku", 2) Pod Energą.
@Sumienie - 1.PiS jest do bani, ale i tak przy konkurencji typu PSL itp to zawsze jakieś tam mniejsze zło.
2.Straszenie PiS'em już raz zebrało żniwo w postaci 8 lat plag pruskich i ludzie, jak widać nie uczą się na błędach. Również w skali lokalnej. Prezydent ten co był, blisko 10 radnych z POKO. Brawo my.
W Elblągu, pierwszej potrzeby to są toalety miejskie !
@autoch - gdzie kuzwa
Czy to przypadkiem nie Kwidzyn? ;)
Chyba nie, gdzieś trochę dalej,nie mogę sobie przypomnieć ale pamiętam że ostro przeklinałem bo wiozłem trochę ton