Wybrany wątek opinii
To po co na niego głosowaliscie? Naprawdę trzeba być kompletnym idiot, żeby nie wiedzieć że te 5 lat to będa ostre cięcia. Nie ma pomysłu na miasto, tylko ciąć, a modrzewine zamienić w pole uprawne. Daliście sie moi drodzy, znowu podpuscic. Straszenie pisem zebrało swoje żniwo. Teraz ZACISKAC zeby I jeździć po dziurach, płacić podwyżki.
Do moderacji
Odpowiedz
21
16
Będę płacił podwyżki bo mnie sfac, mam 500 plus, a tak na serio to po nic przez 8 lat nie zrobil
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Sumienie - 1.PiS jest do bani, ale i tak przy konkurencji typu PSL itp to zawsze jakieś tam mniejsze zło.
2.Straszenie PiS'em już raz zebrało żniwo w postaci 8 lat plag pruskich i ludzie, jak widać nie uczą się na błędach. Również w skali lokalnej. Prezydent ten co był, blisko 10 radnych z POKO. Brawo my.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
PO zrobiło cholernie dużo. .. wyłącznie złego. Dla Elbląga tak samo jak dla kraju. Gdyby w tamtym czasie rządził ktoś inny niż POPSLD, to dziś mielibyśmy przekop i może nawet poprawki do "reformy" podziału administracyjnego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1