Wybrany wątek opinii

Gdyby nie chamstwo kierowców/złodziei OC przyspieszających na widok samochodu wjeżdżającego z podporządkowanej, to połowa rond w mieście nie byłaby potrzebna. .. W moim odczuciu teraz najbardziej potrzebne jest rondo przy królewieckiej. Nawet dwa: 1) Przy "gastronomiku", 2) Pod Energą.
zakręcenie (2019.01.04)
Przy gastronomii to bardziej asfalt jest potrzebny, 70 lat po wojnie a ram ciągle kostka brukowa.
Gosc1 (2019.01.04)
@Gosc1 - Wolę kostkę od popękanego asfaltu, a jeżdżę po tej kostce min. raz w tygodniu. Rondo naprawdę mogłoby powstać na tym skrzyżowaniu, bo czasem nie da się wyjechać z podporządkowanej.
VN (2019.01.04)
Powrót do komentarzy