A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tylko przypomnę że policja ma obowiązek zgłaszać do urzędu miasta problemy związane z miejscami gdzie jest utrudniony ruch drogowy czy tam gdzie jest najwięcej kolizji czy wypadków celem rozwiązania problemu poprzez zmianę tudzież rozbudowę organizacji ruchu. A co robią - zupełni NIC !!! Przyjdzie taki jeden z drugim na obrady miasta, poklepią się po plecach, wypiją kawę, nażrą się ciasta i wezmą za to jeszcze kase i odfajkowane. Jak widać potrzeba sondaży żeby ktoś dostrzegł problemy w mieście. Pewnie, najłatwiej karać kierowców za przepaloną żarówkę albo za przekroczenie o 20 na pustym odcinku drogi.
Jakim trzeba być d...żeby głosować aby rondo powstało na skrzyżowaniu tam gdzie są światła?
Kska będzie z podatków od nieruchomości - brak informacji o ulgach przy przekształceniach wieczystej dzierżawy.
To tak jak tata powiedziałby synkowi, że nie kupi mu butów bo nie ma kasy. Nas to nie powinno w ogóle interesować. Włodarze są po to by myśleli i nie opowiadali takich durności.
Przy gastronomii to bardziej asfalt jest potrzebny, 70 lat po wojnie a ram ciągle kostka brukowa.
@Gosc1 - Wolę kostkę od popękanego asfaltu, a jeżdżę po tej kostce min. raz w tygodniu. Rondo naprawdę mogłoby powstać na tym skrzyżowaniu, bo czasem nie da się wyjechać z podporządkowanej.
PO zrobiło cholernie dużo. .. wyłącznie złego. Dla Elbląga tak samo jak dla kraju. Gdyby w tamtym czasie rządził ktoś inny niż POPSLD, to dziś mielibyśmy przekop i może nawet poprawki do "reformy" podziału administracyjnego.
idiota
Brzeska-Robotnicza-Piłsudskiego.
Najlepsze Rondo to 2 lub 3 paskowe w tym mniejscu aby wykożystać przestrzeń.