60
03.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
mi się wydaje, że prezydent źle zrobił , że zamiast zbudować tam rondo to wyremontował hangar na jachty dla bogaczy, to była kompletnie bez sensu ta jego decyzja
taksowa (2019.01.03)
Większej Bzdury nie słyszałem. To po co robili s7, jak była stara?
Realista1 (2019.01.03)
A głosowałas na niego?
(2019.01.03)
Tam yo trzeba Fromborska i królewiecka do 4 pasów poszerzyc przede wszystkim.
Realista1 (2019.01.03)
jeszcze rondo proszę zrobić mi na osiedlowej drodzę, bo czasami mam problem z wyjechaniem na główną drogę;((
rondosrodo (2019.01.03)

info

1  
  2
czy ulica ogólna zamieni się niebawem w A8 i będą brameczki?
dawajautobahna (2019.01.03)

info

1  
  1
Kiedyś to kurła było, żodnych rondeł i kierowcy jeżdzić porafili...
Somsiad (2019.01.03)

info

1  
  3
proszę nakazuje o RONDO : P. DĄBKA- POKORNA, /tunel pod torami tramwajowymi / szybką zjeżdżalnie do śmietnika przy POKORNEJ 11,budowę miejsca na szybką setę + automat na napoje do popitki, 2 stałe tirówki w oznakowanym i oświetlonym miejscu. Sie nie doczekam chyba od pana W. czekam na następne wybory
ttt (2019.01.04)

info

1  
  3
Sprzedalem auto i mieszkam przy dworcu. :)
Wroblewski (2019.01.04)

info

1  
  2
ciemniaki elbląskie z władz powinny pojechać np do Anglii i zobaczyć ile tam jest rond,w zasadzie tam nie ma skrzyżowań poza starówki, dlaciemnrj postomunistycznej elbląskiej betonowej masy wychowanej na ruskich wzorcach rondo to jest wynalazek belzebuba i miasto jwyglada jak wygląda, czyli jest zapóźnione cywilizacyjnie
Scholl (2019.01.04)

info

3  
  1