UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba nie, gdzieś trochę dalej,nie mogę sobie przypomnieć ale pamiętam że ostro przeklinałem bo wiozłem trochę ton
Chyba nie, gdzieś trochę dalej,nie mogę sobie przypomnieć ale pamiętam że ostro przeklinałem bo wiozłem trochę ton