UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Barany tylko pamiętajcie że przed rondem jest zazwyczaj znak ustąp pierwszeństwa a nie stop, i ten znak oznacza że nie musisz stawać za każdym razem, Raz na 20 razy zdarzy mi się że się dopasuje się z kierowcami i takie rondo idzie płynnie, dosłownie mijamy się na rondzie jak w tancu,poezja a zazwyczaj to stoisz jak na zwykłym skrzyżowaniu bo ludzie nie umieją wjechać na rondo