Wybrany wątek opinii
Czy to przypadkiem nie Kwidzyn? ;)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Chyba nie, gdzieś trochę dalej,nie mogę sobie przypomnieć ale pamiętam że ostro przeklinałem bo wiozłem trochę ton
Do moderacji
Odpowiedz
1
0