Wybrany wątek opinii

Czy to przypadkiem nie Kwidzyn? ;)
Student (2019.01.04)
Chyba nie, gdzieś trochę dalej,nie mogę sobie przypomnieć ale pamiętam że ostro przeklinałem bo wiozłem trochę ton
(2019.01.04)
Powrót do komentarzy