UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Sumienie - 1.PiS jest do bani, ale i tak przy konkurencji typu PSL itp to zawsze jakieś tam mniejsze zło. 2.Straszenie PiS'em już raz zebrało żniwo w postaci 8 lat plag pruskich i ludzie, jak widać nie uczą się na błędach. Również w skali lokalnej. Prezydent ten co był, blisko 10 radnych z POKO. Brawo my.
VN