UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Barany tylko pamiętajcie że przed rondem jest zazwyczaj znak ustąp pierwszeństwa a nie stop, i ten znak oznacza że nie musisz stawać za każdym razem, Raz na 20 razy zdarzy mi się że się dopasuje się z kierowcami i takie rondo idzie płynnie, dosłownie mijamy się na rondzie jak w tancu,poezja a zazwyczaj to stoisz jak na zwykłym skrzyżowaniu bo ludzie nie umieją wjechać na rondo