UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby nie chamstwo kierowców/złodziei OC przyspieszających na widok samochodu wjeżdżającego z podporządkowanej, to połowa rond w mieście nie byłaby potrzebna. .. W moim odczuciu teraz najbardziej potrzebne jest rondo przy królewieckiej. Nawet dwa: 1) Przy "gastronomiku", 2) Pod Energą.

zakręcenie