A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kibic już nie jednemu napsuł krwi w E-gu SZACUNEK SIE NALEŻY!!
Olimpio POWSTAŃ!! WSZYSCY NA T-rzg!!!
BULLY BOYS 98!!!!
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klub z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach odsyłając drużynę gości do domu w dniu meczu...
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach.
TYLKO ŁÓDZKI WIDZEW!!!!
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach.
Drugą sprawą jest stosowanie się leśnych z PZPNu do własnego regulaminu. A raczej nierobienie tego.
@OleOLe - Masz rację, tym bardzie że wszystkie mecze na szczeblu centralnym sie odbyły. Jedynym wyjatkiem była Olimpia i Elana. Ale Elana z Rozwojem już wcześniej się dogadała o przesunięcie meczu. Z tym niebezpieczeństwem i brakiem możliwości zabezpieczenia to ściema. Inni grali.
@Olimpijczyk1945 - Wiesz tyle co zjesz. Wojewoda to mógł odwołać imprezę masową, czyli pisząc w sposób zrozumiały dla Ciebie: zakazać wpuszczenia kibiców. Sam mecz, i znowu napiszę zrozumiale, żebyś pojął; czyli to gdzie biega 22 piłkarzy za jedną piłką to odwołać może tylko PZPN. A PZPN zrobił to w dniu meczu. To jak widzewiacy mieli dzień wcześniej wrócić do Łodzi? A jakby nie odwołał PZPN meczu, to mógłby być walkower dla Olimpii. Teraz zrozumiałeś?
Zawsze tak jest jak w coś władza palucha wsadzi. Gdyby rządzili na Saharze, zabrakłoby piasku.
Droga Olimpio nie macie prezesa, więc trudno traktować taki klub poważnie. Chyba nikt poważny nie uważa tego okrągłego misia jako człeka kompetentnego. Postanowił udowodnić wszystkim z PZPN na czele że czarni w piłce również rządzą i jak na ten moment jego jest na wierzchu. Zobaczymy jak długo? Szkoda mi was trochę, ale z tym wasze miejsce w niższych ligach.
@Olimpijczyk1945 - Zespół Widzewa był na miejscu w piątek, nic nie stało na przeszkodzie rozegrania meczu. Pismo o tym, że mecz się nie odbędzie klub dostał w. .. sobotę koło południa. Po prostu udali się dzięki naszemu prezesowi na drogą wycieczkę.
Gdyby chodziło o inny klub, to pewnie dawno zapadłaby decyzja o walkowerze, bo takowego nie byłoby stać na drugi bezzasadny przejazd z zakwaterowaniem do Elbląga. Ale że Widzew ma większy budżet, to można machnąć ręką na własny regulamin i powiedzieć im: "Macie dużo kasy, nie zaszkodzi wam jeszcze raz przejechać. A tych 10 tysięcy to wam nie zwrócimy. "
Przykro mi to pisać, ale niestety powinniśmy otrzymać walkowera za zachowanie prezesa. .. Oczywiście mam nadzieję, że PZPN pójdzie w zaparte i wbrew swojemu regulaminowi nakaże rozegrać to spotkanie. Jednak nasz klub powinien zwrócić w takim wypadku chociaż część strat poniesionych przez zespół z Łodzi.