50
22.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kibic już nie jednemu napsuł krwi w E-gu SZACUNEK SIE NALEŻY!! Olimpio POWSTAŃ!! WSZYSCY NA T-rzg!!! BULLY BOYS 98!!!!
l.g k..sz.. (2018.11.22)

info

2  
  1
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klub z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach odsyłając drużynę gości do domu w dniu meczu...
Ldz (2018.11.22)

info

2  
  5
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach.
Ldz (2018.11.22)
TYLKO ŁÓDZKI WIDZEW!!!!
DEKORATOR (2018.11.22)

info

2  
  10
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach. Drugą sprawą jest stosowanie się leśnych z PZPNu do własnego regulaminu. A raczej nierobienie tego.
Ldz (2018.11.22)
@OleOLe - Masz rację, tym bardzie że wszystkie mecze na szczeblu centralnym sie odbyły. Jedynym wyjatkiem była Olimpia i Elana. Ale Elana z Rozwojem już wcześniej się dogadała o przesunięcie meczu. Z tym niebezpieczeństwem i brakiem możliwości zabezpieczenia to ściema. Inni grali.
(2018.11.22)
@Olimpijczyk1945 - Wiesz tyle co zjesz. Wojewoda to mógł odwołać imprezę masową, czyli pisząc w sposób zrozumiały dla Ciebie: zakazać wpuszczenia kibiców. Sam mecz, i znowu napiszę zrozumiale, żebyś pojął; czyli to gdzie biega 22 piłkarzy za jedną piłką to odwołać może tylko PZPN. A PZPN zrobił to w dniu meczu. To jak widzewiacy mieli dzień wcześniej wrócić do Łodzi? A jakby nie odwołał PZPN meczu, to mógłby być walkower dla Olimpii. Teraz zrozumiałeś?
(2018.11.22)
Zawsze tak jest jak w coś władza palucha wsadzi. Gdyby rządzili na Saharze, zabrakłoby piasku.
Dede (2018.11.22)

info

3  
  0
Droga Olimpio nie macie prezesa, więc trudno traktować taki klub poważnie. Chyba nikt poważny nie uważa tego okrągłego misia jako człeka kompetentnego. Postanowił udowodnić wszystkim z PZPN na czele że czarni w piłce również rządzą i jak na ten moment jego jest na wierzchu. Zobaczymy jak długo? Szkoda mi was trochę, ale z tym wasze miejsce w niższych ligach.
RTS-iak (2018.11.22)

info

2  
  3
@Olimpijczyk1945 - Zespół Widzewa był na miejscu w piątek, nic nie stało na przeszkodzie rozegrania meczu. Pismo o tym, że mecz się nie odbędzie klub dostał w. .. sobotę koło południa. Po prostu udali się dzięki naszemu prezesowi na drogą wycieczkę. Gdyby chodziło o inny klub, to pewnie dawno zapadłaby decyzja o walkowerze, bo takowego nie byłoby stać na drugi bezzasadny przejazd z zakwaterowaniem do Elbląga. Ale że Widzew ma większy budżet, to można machnąć ręką na własny regulamin i powiedzieć im: "Macie dużo kasy, nie zaszkodzi wam jeszcze raz przejechać. A tych 10 tysięcy to wam nie zwrócimy. " Przykro mi to pisać, ale niestety powinniśmy otrzymać walkowera za zachowanie prezesa. .. Oczywiście mam nadzieję, że PZPN pójdzie w zaparte i wbrew swojemu regulaminowi nakaże rozegrać to spotkanie. Jednak nasz klub powinien zwrócić w takim wypadku chociaż część strat poniesionych przez zespół z Łodzi.
Elblążanin'84 (2018.11.22)