50
22.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Elblążanin'84 - jesteś chory ?/
(2018.11.23)
brawo guminiak jak bedzie walkower pakuj walizki i won na plebanie
(2018.11.23)

info

3  
  1
widzew sie boi grac z olimpia haha oni chca awans mecz sie odbedzie i dostaniecie becki na boisku i po za nim!!! OE ZKS
(2018.11.23)

info

2  
  1
Dzis moze i sa na fali w 3lidze- ale tylko chwile Wrog mojego wroga jest moim.przyjacielem.Poczekam jak was dojedzie kibicowsko Legia i Lech .a i w 3 lidze skonczy sie fart i sedziowskie pomyli na kozysc Tu Drweca wam juz nie pomoze.
Orzis (2018.11.23)

info

5  
  1
Przeczytaj jeszcze raz
Z i e l a r z (2018.11.23)
Czym wy chłopczyki straszycie? Tą grupką zasmarkanych małolatów? Śmiech na sali. Widziałem kilka fotek z meczów to nie dość że frekwencja rozśmiesza, a brak barw ukochanej drużyny stanowi o typowo wiejskim zachowaniu. Zastanówcie się niedojdy
(2018.11.23)

info

2  
  2
Walkower za brak podjecia gry, warunki byly tylko cykoria sie wkradla (wirus) -strach przed wynikiem (0;7)!!! -tak to mozna wytlumaczyc. a kto placi za prad na WC 8?
kolega/janosika (2018.11.23)

info

1  
  0
Czy Prezes Klubu odwołać mecz ligowy ?
(2018.11.23)

info

1  
  0
Baranie to widzew nie chciał grac
M.ł (2018.11.23)
Tylko Legis
ZKD (2018.11.28)

info

0  
  0