A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblążanin'84 - jesteś chory ?/
brawo guminiak jak bedzie walkower pakuj walizki i won na plebanie
widzew sie boi grac z olimpia haha oni chca awans mecz sie odbedzie i dostaniecie becki na boisku i po za nim!!! OE ZKS
Dzis moze i sa na fali w 3lidze- ale tylko chwile Wrog mojego wroga jest moim.przyjacielem.Poczekam jak was dojedzie kibicowsko Legia i Lech .a i w 3 lidze skonczy sie fart i sedziowskie pomyli na kozysc Tu Drweca wam juz nie pomoze.
Przeczytaj jeszcze raz
Czym wy chłopczyki straszycie? Tą grupką zasmarkanych małolatów? Śmiech na sali. Widziałem kilka fotek z meczów to nie dość że frekwencja rozśmiesza, a brak barw ukochanej drużyny stanowi o typowo wiejskim zachowaniu. Zastanówcie się niedojdy
Walkower za brak podjecia gry, warunki byly tylko cykoria sie wkradla (wirus) -strach przed wynikiem (0;7)!!! -tak to mozna wytlumaczyc. a kto placi za prad na WC 8?
Czy Prezes Klubu odwołać mecz ligowy ?
Baranie to widzew nie chciał grac
Tylko Legis