UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach. Drugą sprawą jest stosowanie się leśnych z PZPNu do własnego regulaminu. A raczej nierobienie tego.

Ldz