UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga Olimpio nie macie prezesa, więc trudno traktować taki klub poważnie. Chyba nikt poważny nie uważa tego okrągłego misia jako człeka kompetentnego. Postanowił udowodnić wszystkim z PZPN na czele że czarni w piłce również rządzą i jak na ten moment jego jest na wierzchu. Zobaczymy jak długo? Szkoda mi was trochę, ale z tym wasze miejsce w niższych ligach.

RTS-iak