UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibic już nie jednemu napsuł krwi w E-gu SZACUNEK SIE NALEŻY!! Olimpio POWSTAŃ!! WSZYSCY NA T-rzg!!! BULLY BOYS 98!!!!
l.g k..sz..
Kibic już nie jednemu napsuł krwi w E-gu SZACUNEK SIE NALEŻY!! Olimpio POWSTAŃ!! WSZYSCY NA T-rzg!!! BULLY BOYS 98!!!!
l.g k..sz..