UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kibic już nie jednemu napsuł krwi w E-gu SZACUNEK SIE NALEŻY!! Olimpio POWSTAŃ!! WSZYSCY NA T-rzg!!! BULLY BOYS 98!!!!

l.g k..sz..

Anuluj