UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga Olimpio nie macie prezesa, więc trudno traktować taki klub poważnie. Chyba nikt poważny nie uważa tego okrągłego misia jako człeka kompetentnego. Postanowił udowodnić wszystkim z PZPN na czele że czarni w piłce również rządzą i jak na ten moment jego jest na wierzchu. Zobaczymy jak długo? Szkoda mi was trochę, ale z tym wasze miejsce w niższych ligach.
RTS-iak