UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Olimpijczyk1945 - Zespół Widzewa był na miejscu w piątek, nic nie stało na przeszkodzie rozegrania meczu. Pismo o tym, że mecz się nie odbędzie klub dostał w. .. sobotę koło południa. Po prostu udali się dzięki naszemu prezesowi na drogą wycieczkę. Gdyby chodziło o inny klub, to pewnie dawno zapadłaby decyzja o walkowerze, bo takowego nie byłoby stać na drugi bezzasadny przejazd z zakwaterowaniem do Elbląga. Ale że Widzew ma większy budżet, to można machnąć ręką na własny regulamin i powiedzieć im: "Macie dużo kasy, nie zaszkodzi wam jeszcze raz przejechać. A tych 10 tysięcy to wam nie zwrócimy. " Przykro mi to pisać, ale niestety powinniśmy otrzymać walkowera za zachowanie prezesa. .. Oczywiście mam nadzieję, że PZPN pójdzie w zaparte i wbrew swojemu regulaminowi nakaże rozegrać to spotkanie. Jednak nasz klub powinien zwrócić w takim wypadku chociaż część strat poniesionych przez zespół z Łodzi.

Elblążanin'84

Anuluj