UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klub z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach odsyłając drużynę gości do domu w dniu meczu...
Ldz
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klub z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach odsyłając drużynę gości do domu w dniu meczu...
Ldz