50
22.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RTSKOCHANY - Mamy klękać przed ludźmi którzy piszą 1000 przez o?
(2018.11.22)
OLIMPIA widew 3 0
(2018.11.22)
co to za klub Olimpia ?. MIESZKAM w ELBLĄGU 40 lat a nie znam
ttt (2018.11.22)

info

7  
  15
Widocznie twój tata ma na nazwisko Fritzl i nie wychodzisz z piwnicy.
(2018.11.22)

info

15  
  4
Ahahahahaaha zabawny jesteś
Kibic82 (2018.11.22)
Wszystkie wioski kibicują Legii
Kibic82 (2018.11.22)
Komedia roku ahahaahaha
Kibic82 (2018.11.22)
Myślę że gdyby Widzew tu przyjechał zmiół by was z powierzchni a przed tym srali byście w majty ze strachu już kiedyś motor z Lublina spewial i został przepędzony ze swojego stadionu i tak pewnie byłoby teraz a wy Olimpio nawet nie macie ekipy i niczym ciekawym się nie wyrozniacie poza tym że jesteście przyd.. Legii
Kibic82 (2018.11.22)
Widzew na mecz do Elbląga wyjechali w piątek, a oficjalne pismo z PZPNu dotarło do klubu w sobotę rano, czyli na kilka godzin przed meczem. O jakiej minimalizacji kosztów piszesz? Co do samego meczu to uważam, że powinien być walkower. Olimpia mogła wczesniej wnioskować o przełożenie spotkania na inny termin. Teraz niech podziękują Wojewodzie, bo to on wpłynął na decyzję zarządu Olimpii.
Nox1910 (2018.11.22)
A ten wasz rajciarz kibic tez będzie ? Czy już go pogoniliscie ?
Zdyb rts (2018.11.22)

info

0  
  3