A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RTSKOCHANY - Mamy klękać przed ludźmi którzy piszą 1000 przez o?
OLIMPIA widew 3 0
co to za klub Olimpia ?. MIESZKAM w ELBLĄGU 40 lat a nie znam
Widocznie twój tata ma na nazwisko Fritzl i nie wychodzisz z piwnicy.
Ahahahahaaha zabawny jesteś
Wszystkie wioski kibicują Legii
Komedia roku ahahaahaha
Myślę że gdyby Widzew tu przyjechał zmiół by was z powierzchni a przed tym srali byście w majty ze strachu już kiedyś motor z Lublina spewial i został przepędzony ze swojego stadionu i tak pewnie byłoby teraz a wy Olimpio nawet nie macie ekipy i niczym ciekawym się nie wyrozniacie poza tym że jesteście przyd.. Legii
Widzew na mecz do Elbląga wyjechali w piątek, a oficjalne pismo z PZPNu dotarło do klubu w sobotę rano, czyli na kilka godzin przed meczem. O jakiej minimalizacji kosztów piszesz? Co do samego meczu to uważam, że powinien być walkower. Olimpia mogła wczesniej wnioskować o przełożenie spotkania na inny termin. Teraz niech podziękują Wojewodzie, bo to on wpłynął na decyzję zarządu Olimpii.
A ten wasz rajciarz kibic tez będzie ? Czy już go pogoniliscie ?