Wybrany wątek opinii
A podobno wstydzewem żądzą kibice to chyba pilka dla kibiców a nie przy zielonym stoliku Druga sprawa ze wojewoda do spolki z milicjantami powinni zwrocic wstydzewowi poniesione koszty bo przecierz wiedzieli wczesniej ze psia grypa panuje
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2