UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Olimpijczyk1945 - Wiesz tyle co zjesz. Wojewoda to mógł odwołać imprezę masową, czyli pisząc w sposób zrozumiały dla Ciebie: zakazać wpuszczenia kibiców. Sam mecz, i znowu napiszę zrozumiale, żebyś pojął; czyli to gdzie biega 22 piłkarzy za jedną piłką to odwołać może tylko PZPN. A PZPN zrobił to w dniu meczu. To jak widzewiacy mieli dzień wcześniej wrócić do Łodzi? A jakby nie odwołał PZPN meczu, to mógłby być walkower dla Olimpii. Teraz zrozumiałeś?