UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Widzew to Caritas czy co? 10 tysięcy piechotą nie chodzi, by wydawać deugie tyle aby klubik z Elbląga mógł zarobić więcej na biletach. Drugą sprawą jest stosowanie się leśnych z PZPNu do własnego regulaminu. A raczej nierobienie tego.
Ldz