A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lechia Gdansk -Liderem Ekstraklasy!!!
Ksiadz musi odejsc !!!
Nic by nie dało zamkniecie łuku dla przyjezdnych na 48 czy 24 godziny przed meczem. Znajac realia widzewiacy by i tak przyjechali pod stadion w trakcie meczu. Wtedy dopiero by była gonitwa i sciaganie wszelkich posiłków z Gdanska i innych miast. Zreszta z wypowiedzi prezesa wynika ze jest zwolennikiem wpuszczenia wszystkich zaintresowanych tym meczem. Również kibiców Widzewa. Nawet w Łodzi bardziej umiarkowani kibice piszą że prezes w tym wypadku zachowuje sie okay. Bez ochrony z zewnatrz tych co są na L4 nie ma możliwosci zapewnienia ochrony kibicom Olimpii jak i Widzewa. Co by nie mówic. Moim zdaniem prezes dał wszystkim do zrozumienia, że nie zależy mu tylko na kasie, ale na bezpieczenstwie kibiców i osób postronnych zamieszkałych w bliskiej odległosci stadionu również. Tu na tym Portelu i nie tylko od jakiegoś czasu idzie nagonka na prezesa Olimpii. O co chodzi. To mozna sie tylko domyslać. konkurencja nie śpi i knuje od lat.
To nie jest wina Gumiego, my żyjemy w takim kraju gdzie policja zamiast dbać o bezpieczeństwo idzie na lewe zwolnienia a rządzący namawiaja do łamania kodeksu pracy żeby w trakcie ich trwania wrócili do służby. Miejcie pretensję o taki stan rzeczy do rządzących którzy niby się przymilają do środowisk kibicowskich a tak naprawdę walczą z nimi.
Po co ta cała afera. Tych kilkunastu kibiców-małolatów z Elbląga na widok zadymiarzy z łodzi po prostu uciekłoby na chatę. Ta kupa małolatów boi się wszystkich i wszystkiego.
A gdzie wolność. Jp na 100 % tylko Łódzki Widzew.
Prezes zrobił dobrze. Albo wszyscy chętni obejrzą ten mecz albo niech Pzpn gra sam z sobą w piłkę. Piłka nożna dla kibiców. Co do bezzasadnych uporczywych i ciągłych ataków na OE i zarząd pamiętajcie bezdomni nie śpią.
Bylem.Garbusiarz cyklista
@Bulwersant - Puknij sìę czólko inajpierw pomyśl, a pózniej napisz
Nie ma co sie nakrecac.Jakie miasto taki klub.Od lat 50 trzecia liga I starczy Raz tylko Olimpia sie wylamala,za Lazarka kiedy do Elblaga sciagnal pol Lechii I Stoczniowca,ale to byl epizodzik,moim zdaniem nawet swiatelka w tunelu nie widac
Mozna powiedziec: widze ciemnosc,widze ciemnosc
Pa pa Garbusiarz cyklista