UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prezes zrobił dobrze. Albo wszyscy chętni obejrzą ten mecz albo niech Pzpn gra sam z sobą w piłkę. Piłka nożna dla kibiców. Co do bezzasadnych uporczywych i ciągłych ataków na OE i zarząd pamiętajcie bezdomni nie śpią.

KolegaBaja