UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezes zrobił dobrze. Albo wszyscy chętni obejrzą ten mecz albo niech Pzpn gra sam z sobą w piłkę. Piłka nożna dla kibiców. Co do bezzasadnych uporczywych i ciągłych ataków na OE i zarząd pamiętajcie bezdomni nie śpią.

KolegaBaja

Anuluj