UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes zrobił dobrze. Albo wszyscy chętni obejrzą ten mecz albo niech Pzpn gra sam z sobą w piłkę. Piłka nożna dla kibiców. Co do bezzasadnych uporczywych i ciągłych ataków na OE i zarząd pamiętajcie bezdomni nie śpią.
KolegaBaja