UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest wina Gumiego, my żyjemy w takim kraju gdzie policja zamiast dbać o bezpieczeństwo idzie na lewe zwolnienia a rządzący namawiaja do łamania kodeksu pracy żeby w trakcie ich trwania wrócili do służby. Miejcie pretensję o taki stan rzeczy do rządzących którzy niby się przymilają do środowisk kibicowskich a tak naprawdę walczą z nimi.